Menu
אגם גארדה

אגם גארדה – המסלולים באזור של האגם הכי יפה באיטליה

0 Comments

חבילות נופש לאגם גארדהאתם בוודאי שמעתם על אגם גארדה היפהפה, בצפונה של איטליה ועל כל העיירות הציוריות והמדהימות הפזורות לאורכם של חופיו. היום נחלוק אתכם רעיונות למסלולים באזור, מיום אחד ועד שלושה ימים, כדי שתוכלו להפיק את המקסימום מחופשתכם, אפילו אם היא קצת קצרה…

קל מאוד להתנייד באזור האגם, בעיקר בעונת התיירות: ספינות קטנות לוקחות נוסעים בין הכפרים שמסביב לחופים ויש אוטובוסים ציבוריים המגיעים לכל האטרקציות המעניינות כמה וכמה פעמים ביום וכמובן שגם רכבלים, העולים לפסגת ההר ומה לא… אבל אפשר גם לשכור רכב ולהיות חופשיים ולא  תלויים  בלוחות הזמנים של אף אחד.

אז בואו נצא לדרך ונתחיל עם שני רעיונות למסלולים בני יום אחד באזור של אגם גארדה

אם יש לכם יום אחד בלבד, אני מציע שתקיפו את האגם ותבקרו לפחות בשניים מן העיירות והכפרים שמסביבו. המסלול מסביב לאגם אינו מאוד ארוך (כ 150 ק”מ) אך הכביש צר ובעונת הקיץ הוא עלול להיות פקוק למדי, מה שיגרום לכם לשרוף הרבה זמן על הנהיגה ולא ישאיר לכם הרבה זמן לטיולים (לפחות תוכלו להתענג על יופי של נופים מהאוטו). בקרו בעיירה Malcesine שעל החוף המזרחי והקדישו לה לפחות שעה, או שעתיים (או יותר מזה, אם אתם רוצים לעלות עם הרכבל לפסגתו של Monte Baldo). כדאי לכם לבקר גם בכפר Limone sul Garda שעל החוף המערבי ולהקדיש לו שעה, או מעט יותר (זה מקום קטן, אך ציורי מאוד שהעיניים אינן מסוגלות לשבוע מהנופים הנשקפים ממנו). אם יצאתם לטיול מוקדם מספיק והצלחתם להימנע מהפקקים ולהקיף את האגם בזמן סביר, אתם חייבים, כמובן, להקדיש גם כמה שעות לסירמיונה (Sirmione), שבקצהו הדרומי של האגם.

אם אין לכם רכב, או שלא ממש בא לכם לבלות על הכביש את היום האחד שיש לכם באזור טיסות לאגם גארדההאגם, הקדישו את היום לסירמיונה וקחו ממנה טיול שייט לאחת, או יותר מהעיירות שעל האגם… מכיוון שעל המים אין פקקי תנועה, סביר להניח שהספינה תגיע ליעדה מהר יותר מהרכב.

אגם גארדה – ועכשיו בואו נראה רעיון ליומיים

את היום הראשון נקדיש לחלקו הדרומי של אגם גארדה. תוכלו להתחיל עם סירמיונה: שוטטו להנאתכם ברחובותיה הציוריים של העיר העתיקה, בקרו במצודה ולכו עד לשפיץ בקצהו של חצי האי, שעליו בנויה העיירה, שם נמצאת Grotte di Catulo (שרידים מפוארים של וילה רומית עתיקה) לאחר מכן תוכלו להתענג על ארוחת צהריים טובה, באחת מן המסעדות הנפלאות שבעיירה ולצאת לטיול עם סירה מסביב לכל חצי האי.

את שעות הדמדומים והערב תוכלו להקדיש לכפר Desenzano del Garda, הנמצא ממש בסמוך לסירמיונה. שבו לכם בנחת במסעדה, או בבית קפה הפונה למעגן Porto Vecchio, או לאגם ותיהנו מכל רגע…

את היום השני כדאי לכם להתחיל באחד מהשווקים המקומיים, הנערכים בעיירות ובכפרים שמסביב לאגם ובהם יש לא רק אוכל מקומי נהדר, אלא גם עבודות יד, מוצרי עור וקרמיקה. לכל עיירה יש את “יום השוק” שלה ולכן כדאי שתבררו היכן נערך השוק באותו יום שבו אתם רוצים לבקר בו…

סעו לאורך החוף המזרחי של האגם עד Malcesine, בקרו במבצר, הבנוי על צוק סלע המתנשא מעל האגם, קחו את הרכבל לפסגה של מונטה באלדו והמשיכו בנסיעה רוגעת למרגלות הצוקים, אל Torbole וריבה דל גארדה שבקצהו הצפוני של האגם.

טיול מאורגן לאגם גארדהאת שעות הדמדומים והערב תוכלו להקדיש לאחד מהכפרים היפהפיים שעל חופו המערבי של האגם, כמו Limone sul Garda, או Gardone Riviera, או העיירה הוונציאנית הציורית  Salò.

אם יש לכם שלושה ימים מלאים, תוכלו להשאיר את היום הראשון לסירמיונה ו Desenzano del Garda (ממש כמו בתכנית של היומיים) ואת היום השני להקדיש רק לחוף המזרחי, אם יותר זמן ב Malcesine וב  Torri del Benacoועם עצירה בנקודת התצפית Punta di San Vigilio.

את היום השלישי תקדישו בנחת לטיול בכל הכפרים והעיירות שעל חופו המערבי של אגם גארדה ותצאו גם לשייט מ Limone sul Garda עד ריבה דל גארדה (זהו אחד מטיולי השיט המדהימים ביותר שיש באיטליה וממש כדאי לעשות אותו).

חבילות נופש לאגם גארדה, טיסות לאגם גארדה, טיול מאורגן לאגם גארדה

מה עוד כדאי לקרוא

The following two tabs change content below.
Avatar
קווי חופשה הינה חברה סיטונאית מובילה בתחום טיסות השכר וחבילות הנופש. קווי חופשה מפעילה טיסות שכר ומחזיקה מלאי מושבים בלעדי וזמין (גם בטיסות סדירות) ליעדים רבים באירופה, כגון: ברצלונה, מדריד, רומא, ברלין, מינכן, פאריס, ורונה, אמסטרדם ועוד
Summary
אגם גארדה - המסלולים באזור של האגם הכי יפה באיטליה
Article Name
אגם גארדה - המסלולים באזור של האגם הכי יפה באיטליה
Description
אתם בוודאי שמעתם על אגם גארדה היפהפה, בצפונה של איטליה ועל כל העיירות הציוריות והמדהימות הפזורות לאורכם של חופיו. היום נחלוק אתכם רעיונות למסלולים באזור, מיום אחד ועד שלושה ימים, כדי שתוכלו להפיק את המקסימום מחופשתכם, אפילו אם היא קצת קצרה... קל מאוד להתנייד באזור האגם, בעיקר בעונת התיירות: ספינות קטנות לוקחות נוסעים בין הכפרים שמסביב לחופים ויש אוטובוסים ציבוריים המגיעים לכל האטרקציות המעניינות כמה וכמה פעמים ביום וכמובן שגם רכבלים, העולים לפסגת ההר ומה לא... אבל אפשר גם לשכור רכב ולהיות חופשיים ולא תלויים בלוחות הזמנים של אף אחד.
Author
Publisher Name
קווי חופשה
Publisher Logo
Tags: , , ,